Od dziesięcioleci nad polskie wybrzeże kierują się rzesze spragnionych morza, słońca i wakacyjnego wytchnienia turystów. Bałtyk, choć niewątpliwie cudowny, jest przez wzgląd na kapryśną aurę bardzo ryzykownym miejscem na urlop. Nie jest nim z pewnością jeden z ostatnimi czasy najbardziej popularnych kierunków wakacyjnych wojaży – Bułgaria.
Wybierając się nad Morze Czarne, o piękną pogodę nie trzeba się obawiać. Bułgaria to raj dla miłośników opalania oraz kąpieli w morzu. Ciepłym morzu, dodajmy. Piękne plaże, znakomita infrastruktura, rewelacyjne hotele czy dostęp do smacznych owoców morza – to tylko kilka rzeczy, z których słynie bułgarskie wybrzeże, a w szczególności Słoneczny Brzeg. Ten umiłowany przez Europejczyków kurort nie bez powodu został nazwany europejskim Las Vegas.
W Słonecznym Brzegu każdy odetchnie tak jak lubi najbardziej. Zarówno miłośnicy beztroskiego leniuchowania odkryją swój mały raj przy brzegu morza, jak i miłośnicy czynnego sposobu spędzania wakacji odnajdą ofertę skonstruowaną na miarę ich potrzeb. A wieczorem jedni i drudzy będą mieli możliwość spędzić beztroski wieczór w jednej z 400 restauracji lub wytańczyć swoje troski na potańcówce.
Jedno jest pewne. Jeśli chcemy mieć wspaniałe wczasy, Słoneczny Brzeg to słuszny wybór.